Marla

1

diz problemi (Read 20 times)

ahmet

Oguz iyi günler benim dizimdeki problem geçmedi km düşürdüm buz tedavisi yapıyorum .haziran ayında dinlenmeyi düşünüyorum.az koşarak dinlenecegim. bu konudaki düşüncen nedir yazarsan memnun olurum .teşekkürler... selamlar.  

Ahmet,

Babaeski de alt yapı çalışması nedeniyle internet 4 gün yoktu- Salı günü Bizde Lüleburgazda kalmaya başladık nihayet.  İnternet kahveden yazıyorum bağlanana kadar biraz aralıklı olabilir.

Evet bence de dinlenmen iyi olacak. Şu andaki ağrı durumunu bilemiyorum. Yürürken de varmı? Bu en kötüsü olurdu.

Bende 2007 de biliyorsun uzunca bir süre yürürken de vardı.  Kısa yürümeye çalıştım. Koltukta uzun oturduktan sonra kalkınca da ağrıyor- 10-15 adım attıktan sonra açılıyordu.  Çömelmek büyük bir ızdırap oluyordu. Kazan işleri içöin bodruma inerken merdiven inmek zorlaşmıştı.

UYguladığım taktik şu oldu: ağrı yapan işleri bıraktım. Hafif yürüyüşler 30 dk gibi ok olduğu için haftada 3-5 gün yürüdüm. 3 ay sonra 10 tur yavaş koşar hale geldim ama hala bazı hareketler ağrı yapıyordu. Bu şekilde Antalya koştum 44dk çıktı.

Bu ağrı çeşitlerinden hangisi sende var yazarmısın?

Pazartesi cevap yazarım. Görüşmek üzere  Oğuz